PRZEWOZY KOLEJOWE

 

Siedziba oddziału taboru kolejowego firmy Colas Rail Polska Sp. z o.o. mieści się na Dolnym Śląsku w Legnicy w zagłębiu rynku kruszyw.

 Nasz zakres usług logistycznych obejmuje kompleksowy transport wszystkich rodzajów towarów, które można przewieźć wagonami węglarkami, tj. kruszywa, węgiel, koks, nawozy i sól. Wszystkie realizowane przez Nas usługi wykonujemy taborem o wysokim poziomie dostępności. Nasz tabor obecnie, obejmuje 3 lokomotywy 311 D i 100 sztuk wagonów węglarek.

 W odniesieniu do przewozów towarowych współpracujemy z takimi firmami jak Colas Kruszywa, Landpol Plus A. Zinczewski and DKA Logistics Sp. z o.o.

 Dostarczamy przesyłki towarowe dla: Colas Polska, ZRK Dom w Poznaniu SP. z o.o., Trakcja PRKil S.A., Skanska, PRDB Gostynin, TRACT TEC CONSTRUCIONS, EDF Papowo Toruńskie, PBDiM Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki, PBDiM Świecie, Wytwórnia Prefabrykatów KON-BET, K.P.R.D.B. Strzelbud Sp. z o.o., KPB Kutno, Polski Węgiel Dystrybucja Sp. z o.o. oraz PRD DROGBUD – LARIX Sp. z o.o.

 W ciągu 5 kolejnych lat chcemy stać się jednym ze znaczących przewoźników towarowych w Polsce, zwiększając swoją flotę do kilkunastu lokomotyw i kilkuset różnych wagonów specjalistycznych.

 Dzięki wysokiej jakości Naszych usług jesteśmy jednym z istotnych przewoźników kruszyw na rynku polskim. Ciągły rozwój Naszej działalności gwarantuje obecnym i przyszłym kontrahentom najwyższy poziom obsługi i indywidualne podejście.