Colas Rail

ul. Kartuska 5, 80-103 Gdańsk

T.+48 58 308 94 44 M.kontakt@colasrail.pl

Kariera

Zainteresowany naszymi uslugami. Kontakt z nami

COLAS RAIL Polska to ludzie. Ludzie z pasją i zaangażowaniem. Ludzie zadowoleni z życia, zachowujący tak ważny work-life balance.

Colas Rail Polska to miejsce, gdzie praca łączy się z przyjemnością. Bo wiemy, że ludzie są fundamentem każdej instytucji.

Inwestujemy w kapitał ludzki - sprawna rekrutacja, zatrudnianie najlepszych pracowników pod względem uzyskanych kwalifikacji i posiadanego doświadczenia, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom, to i wiele więcej oferujemy każdej osobie bez względu na stanowisko. Pomagamy również w nakreśleniu obecnych i przyszłych planów zawodowych. Usprawniamy nasze działania w obszarze HR, wprowadzając nowoczesne rozwiązania, ułatwiające komunikację i obieg dokumentów. A to wszystko robimy po to, aby każdy pracownik poczuł się integralną częścią wielkiej rodziny – grupy Colas, która zatrudnia 125 000 pracowników na całym świecie.

Jeśli jesteś zainteresowany, aplikuj, wysyłając swoje CV na adres kontakt@colasrail.pl, bo to Twoja kolej na przyszłość!