Colas Rail

ul. Kartuska 5, 80-103 Gdańsk

T.+48 58 308 94 44 M.kontakt@colasrail.pl

O nas

Zainteresowany naszymi uslugami. Kontakt z nami

COLAS RAIL Polska sp. z o.o. jest częścią Grupy Colas - wiodącej na świecie grupy zajmującej się budową dróg i jej utrzymaniem.

Daje to, solidne podstawy oparte na wiedzy i technologiach na wysokim poziomie. Działając na każdym kontynencie w około czterdziestu krajach, za pośrednictwem sieci 1400 miejsc, Colas zatrudnia ponad 62 000 osób, z czego niemal połowa znajduje się poza metropolitarną Francją. Chociaż 80% jego działalności poświęcona jest drogom, grupa ta została zróżnicowana poprzez uzupełnienie swojej wiedzy specjalistycznej w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego, inżynierii lądowej, rur, uszczelnień, konstrukcji, kolei i kontroli zanieczyszczeń terenowych.

W 1986 roku Colas dołączył do grupy Bouygues, tym samym przesuwając giganta sektora przemysłowego na najwyższą pozycję na rynku budowlanym na świecie. Oprócz tego pierwotnego obszaru działalności - budownictwa - Bouygues szybko rozszerzył swoją działalność na nieruchomości, telekomunikację i telewizję. Teraz jest istotnym i niemożliwym do zignorowania graczem w gospodarce światowej.

Polska spółka COLAS RAIL jest firmą ściśle wyspecjalizowaną w infrastrukturze kolejowej. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas realizacji wielu projektów kolejowych, zapleczu finansowemu, technicznemu i zarządczemu mamy możliwość konkurować z najlepszymi w naszej branży. Z roku na rok rozwijamy swoją kadrę i potencjał techniczny, dzięki czemu przystępujemy z coraz większą pewnością do kompleksowej realizacji projektów kolejowych, takich jak:

  • Budowa infrastruktury kolejowej,
  • Modernizacja istniejących linii kolejowych i układów torowych

Wspieramy

Jesteśmy firmą udzielającą się społecznie. W miarę możliwości staramy się współpracować z lokalną społecznością i wspierać ogólnopolskie akcje charytatywne. Między innymi objęliśmy patronatem  kampanię społeczną "Bezpieczny przejazd oraz "Zbąszynecką Akademię Piłkarską, sfinansowaliśmy paczki świąteczne dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaworze czy zakupiliśmy karty podarunkowe dla pracowników, dzięki którym przekazaliśmy pieniądze na posiłki dla podopiecznych programu Pajacyk. Każda decyzja o udziale w konkretnych inicjatywach jest podejmowana zgodnie z etyką grupy Bouygues.